PSR: (odc. 13) – Czarny Piec – Chełm

czarny piecLokal Czarny Piec znajduje się w podziemiach jednej z chełmskich kamienic. Jak sama nazwa wskazuje,  możemy w nim liczyć na dania z pieca.

 

Miejsce odwiedzamy wieczorową porą, niedługo przed zamknięciem.
Bardzo sympatyczna kelnerka podaje nam karty menu z których wybieram specjalność zakładu czyli pizzę. Na naszym stole lądują, aż trzy wersje tego dania i wszystkie trzy zasługują na najwyższe uznanie.
Bardzo dobre ciasto, z wysokiej jakość dodatkami, czyli dokładnie tak jak powinno być w każdej pizzerii. Dodatkowo zamówiłem jeszcze sałatkę firmową, która również zasługuje na bardzo dobrą ocenę.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że ceny napojów są NORMALNE a nie jak w wielu innych lokalach, gdzie mam możliwość kupienia tylko 0,2 po horrendalnej cenie. Ceny dań w Czarnym Piecu również bardzo przystępne. Lokal miły, obsługa jeszcze bardziej.

Odwiedzając Chełm warto  swój posiłek zaplanować właśnie w tym miejscu.

 

Czarny Piec                                                                                                                                                                                                              Jadwigi Młodowskiej 5
22-100 Chełm                                                                                                                                                                                 https://www.facebook.com/Czarny-Piec-1954164861546587/

tekst: Dariusz Grochal                                                                                                                                                                                                    foto: fb/czarnypiec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                            Polski Szlak Restauracyjny (PRS) – to cykl recenzji autorstwa naszych reporterów oceniających jakość potraw serwowanych w restauracjach do których zawitali podczas swoich reporterskich wyjazdów. Możecie tu znaleźć recenzje polskich jak i zagranicznych restauracji.

Pin It