Noclegowa Baza Polski (odc. 6) – Zachęta – Sokolec

IS IMG 5466Sokolec to malutka wieś położona w samym sercu Gór Sowich. Wybierając się zimą na narty lub w lecie w celu górskich wędrówek –  warto zarezerwować sobie nocleg w pensjonacie Zachęta.


Widok pensjonatu od głównej drogi, może spowodować, że wielu turystów szukających noclegu minie ten przerobiony na pensjonat stary dom. Popełnią oni jeden z największych błędów w swoim życiu. Wystarczy wjechać bramą na podwórze pensjonatu, aby przekonać się, że nocleg w tym miejscu to świetny wybór.  
Prócz parkingu dla gości, na terenie posesji znajduje się też miejsce do grillowania. Wchodząc do środka obiektu, trudno skupić wzrok w jednym miejscu. Ilość obrazów, figurek, drewniane wykończenia sprawiają, iż oczy latają we wszystkich kierunkach.
Na parterze znajduje się stołówka w której rano serwowane są bardzo pyszne i bardzo obfite śniadania. Pokoje noclegowe znajdują się na piętrze. Mimo iż jest to poddasze, w pokojach nie brakuje miejsca. Każdy posiada własną łazienkę z prysznicem. Na wyposażeniu mieliśmy czajnik i nowy telewizor.
Bardzo dużą zaletą tego obiektu jest ogólnodostępny balkon, gdzie można po całym dniu wrażeni zrelaksować się przy tytoniowym dymie. W czasach, gdy tytoniowy relaks stał się wręcz zbrodnią coraz trudniej o miejsca, gdzie można w spokoju zapalić.
O tym jaki jest pensjonat decyduje zaangażowanie właścicieli. Zachęta to prawdziwe miejsce z duszą. Gospodyni obiektu, to niezwykle sympatyczną, miłą, wesołą kobietą, która służy radą. Pobyt spędzony w jej pensjonacie na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Gdybyśmy jeszcze kiedyś mieli okazję wrócić w Góry Sowie, to naszą bazą noclegową na pewno będzie Zachęta

Pensjonat Zachęta                                                                                                                                                                                                   Sokolec 18, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie                                                                                                                                                            http://zachetasokolec.pl/

Pin It