Polski Szlak Kebabowy (odc. 7) – OAZA – Radzyń Podlaski

IS IMG 2427Zmęczeni długą podróżą z Krakowa do Radzynia, przed snem postanawiamy się posilić. Obsługa hotelu wskazuje nam dwa czynny późnym wieczorem lokale w okolicy. Nasz wybór pada na lokal o nazwie OAZA.


Pierwsze co spodobało nam się w lokalu to jego wielkość. Nie jest to budka z kebabem, ale miejsce gdzie można spokojnie usiąść i zjeść. Standardowo już w takich wypadkach zamawiamy dania na talerzu. Wielkość porcji, na duży plus, jakość składników dobra, cena bardzo atrakcyjna. Do tego w przyzwoitej cenie można też kupić duży gazowany napój.
Śmiało możemy polecić to miejsce na kebabowej mapie Polski.

Kebab Oaza
Rynek 5, 21-300 Radzyń Podlaski                                                                                                                                                             https://www.facebook.com/Bar-OAZA-Radzy%C5%84-Podlaski-103430887751784/

-----------------------------------------------
Polski Szlak Kebabowy (PSK) – to cykl recenzji autorstwa naszych reporterów oceniających jakość kebabów serwowanych w budkach do których zawitali, podczas swoich reporterskich wyjazdów. Możecie tu znaleźć opinie o kebabach z całej Polski.

Dariusz Grochal

Pin It