Sylwia Grzeszczak w Wieliczce

sg7Już po raz kolejny podczas Dni Świętej Kingi na wielickiej scenie odbył się koncert jednej z czołowych gwiazd polskiej muzyki. Tym razem do Wieliczki zawitała niezwykle utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Sylwia Grzeszczak.

Na koncert przybyły rzesze fanów, którzy z niecierpliwością oczekiwali pojawienia się na scenie wokalistki. Warto było czekać, gdyż koncert był pełen pozytywnej energii i emanował rozmaitymi emocjami. Obdarzona niebywałym głosem artystka zaprezentowała swoje największe przeboje takie jak Karuzela, Sen o przyszłości, Małe Rzeczy, Pożyczony czy Księżniczka.

Add a comment

Czytaj więcej: Sylwia Grzeszczak w Wieliczce

Battle Beast w Krakowie

3d img 0837W piątek 05.04 nasza ekipa wybrała się na koncert Fińskiego zespołu heavy metalowego  Battle Beast. Przybyliśmy do klubu kwadrat około godziny przed startem support-u. Obaj myśleliśmy, że zagra jakiś typowy zespół który „poplumka” przez godzinę i zejdzie nie pozostawiając po sobie żadnych wspomnień. Myliliśmy się i to bardzo. Przed gwiazdą wieczoru zagrał „Arion”, który także jest z Finlandii. Dzięki całkiem fajnie zagranym kawałkom a także bardzo dobrej interakcji z widownią stworzyli oni niesamowitą atmosferę, doprowadzając obecnych do „metalowego” amoku.

Add a comment

Czytaj więcej: Battle Beast w Krakowie

Powerwolf "zawył" w Pradze

3d img 2944W zeszłym tygodniu ekipa 3D-Busa zawędrowała do czeskiej Pragi głodna muzycznych przeżyć. Do stolicy Czech miał bowiem zawitać znany w środowisku powermetalowym „Powerwolf”. Po szybkim zwiedzeniu Pragi wczesnym wieczorem ruszyliśmy w stronę klubu Karlin Forum, gdzie miał odbyć się koncert. Jak na prawdziwych fanów metalu spóźniliśmy się na pierwszy sapport którym był „Kissn Dynamite”, ale jak na ostatnie 15 minut na jakie trafiliśmy odczucia były całkiem dobre, na tyle dobre, że postanowiliśmy odsłuchać więcej utworów po powrocie  koncertu. 

Add a comment

Czytaj więcej: Powerwolf "zawył" w Pradze

Dawid Podsiadło wystąpi w Tauron Arenie

podsiadlo 2018Już 23 listopada w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi Dawid Podsiadło. Koncert pod Wawelem będzie częścią jego trasy koncertowej, podczas której promuje swoją trzecią płytę „Małomiasteczkowy”. Koncert odbędzie się o godzinie 20:30, ale, uprzedzając wszystkie pytania, bilety zostały już wyprzedane. Podobnie zresztą jak na każdy inny koncert w Polsce. Dawid Podsiadło wypuścił swój trzeci, pierwszy zagrany w całości po polsku album 19 października 2018. Już w pierwszym tygodniu osiągnął status platynowej płyty.

Add a comment

Czytaj więcej: Dawid Podsiadło wystąpi w Tauron Arenie

Rozśpiewana Wieliczka

enej1W ramach tegorocznych obchodów Dni Św. Kingi w Wieliczce zaprezentował się jeden z najbardziej lubianych zespołów w Polsce. Mowa tutaj o zespole ENEJ, którego nazwa pochodzi od imienia głównego bohatera „Eneidy” Iwana Kotlarewskiego, natomiast muzyka, którą tworzą ma charakter rockowo-folkowy.

Na koncercie zgromadziła się tłumnie publiczność, która na pewno nie żałowała poświęconego czasu. Zespół nie zawiódł ani na moment. Radosne i żywe dźwięki przywitały zgromadzonych słuchaczy od pierwszej minuty. Gdy chociaż przez moment jest się na szczycie, to właśnie Tak smakuje życie. Choć gdy Niepewność igra pomiędzy przyjaźnią a miłością, nie można tracić nadziei na to, że Może będzie lepiej.

Add a comment

Czytaj więcej: Rozśpiewana Wieliczka

Rockowe Niepołomice

3d10

Do tego, że Dni Niepołomic zwykle są deszczowe już chyba każdy się przyzwyczaił. Do tego, że goszczące w tym czasie w  Niepołomicach gwiazdy świata muzyki nadają temu szczególnemu świętu niesłabnącego blasku, nie ma żadnych wątpliwości. W ten weekend odbyły się już XXVII Dni Niepołomic. Program tegorocznych obchodów jak zwykle przyciągał swoją atrakcyjnością. Wczoraj – już po raz trzeci – Niepołomice bawiły się z Letnią Sceną Eski, a gwiazdą wieczoru był zespół Braci, założony przez Wojciecha Cugowskiego i Piotra Cugowskiego.

Przed 21.00 pod sceną w Niepołomickim Parkurze zgromadzili się nie tylko Niepołomiczanie, ale i liczni goście. Dzięki popołudniowym, obfitym opadom deszczu fani pod sceną mogli poczuć się niczym na Woodstocku. 

Add a comment

Czytaj więcej: Rockowe Niepołomice

Urodzinowy Koncert 10 lat Another Pink Floyd

2017 another pink floydUrodzinowy Koncert 10 lat Another Pink Floyd

 

Kraków – 03.03.2018 – Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 79zł, 80zł, 85zł, 99zł,100zł, 110zł,120zł, w dniu koncertu 89zł, 90zł, 95zł, 109zł, 110zł, 120zł, 130zł

Add a comment

Czytaj więcej: Urodzinowy Koncert 10 lat Another Pink Floyd

Zapraszamy na koncert

2017 big cyc lazniaBig Cyc, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Jary OZ, Czarno-Czarni

Kraków – 03.03.2018 – Teatr Łaźnia Nowa os. Szkolne 25
Otwarcie wejść 16:00 Start 17:00
Bilety przedsprzedaż 60zł do 31 grudnia 2017, od 1 stycznia 70 zł, w dniu koncertu 80zł.

Add a comment

Czytaj więcej: Zapraszamy na koncert