Hammerfall i Battle Beast w Krakowie

3d img 4116Wybrałem się do krakowskiego klubu „Studio” w którym odbywał się koncert Hamerfall, przy akompaniamencie Serious Black oraz Battle Beast.
Bardziej zależało mi, aby usłyszeć Beast-ów niż Hammer-ów. Seroius Black nie porwał mnie jakoś szczególnie ale czego się można było oczekiwać skoro zespół zszedł on ze sceny po 30 minutach co mnie zaskoczyło, gdyż typowy support gra średnio godzinę. Ale płytę zakpiłem i czeka na spokojny odsłuch w domu. 

Add a comment

Czytaj więcej: Hammerfall i Battle Beast w Krakowie

Sabaton: Great War w Warszawie

3d img 3556Pod koniec stycznia miałem przyjemność zaliczyć kolejny swój koncert Sabatonu w Warszawskim Torwarze. Po szybkim rekonesansie w gadżetach oferowanych przez lokalne merch-hy, nastał czas by wejść na płytę. Wpierw me bębenki postanowił rozsadzić (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Amaranthe - szwedzki zespół który miałem przyjemność posłuchać w czeskiej Pradze na koncercie Powerwolf-a, Wtedy to trafiłem na ich ostatnie dwa kawałki i po prostu o nich zapomniałem.

Add a comment

Czytaj więcej: Sabaton: Great War w Warszawie

Sylwia Grzeszczak w Wieliczce

sg7Już po raz kolejny podczas Dni Świętej Kingi na wielickiej scenie odbył się koncert jednej z czołowych gwiazd polskiej muzyki. Tym razem do Wieliczki zawitała niezwykle utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Sylwia Grzeszczak.

Na koncert przybyły rzesze fanów, którzy z niecierpliwością oczekiwali pojawienia się na scenie wokalistki. Warto było czekać, gdyż koncert był pełen pozytywnej energii i emanował rozmaitymi emocjami. Obdarzona niebywałym głosem artystka zaprezentowała swoje największe przeboje takie jak Karuzela, Sen o przyszłości, Małe Rzeczy, Pożyczony czy Księżniczka.

Add a comment

Czytaj więcej: Sylwia Grzeszczak w Wieliczce

Battle Beast w Krakowie

3d img 0837W piątek 05.04 nasza ekipa wybrała się na koncert Fińskiego zespołu heavy metalowego  Battle Beast. Przybyliśmy do klubu kwadrat około godziny przed startem support-u. Obaj myśleliśmy, że zagra jakiś typowy zespół który „poplumka” przez godzinę i zejdzie nie pozostawiając po sobie żadnych wspomnień. Myliliśmy się i to bardzo. Przed gwiazdą wieczoru zagrał „Arion”, który także jest z Finlandii. Dzięki całkiem fajnie zagranym kawałkom a także bardzo dobrej interakcji z widownią stworzyli oni niesamowitą atmosferę, doprowadzając obecnych do „metalowego” amoku.

Add a comment

Czytaj więcej: Battle Beast w Krakowie

Odwiedziło nas

DziśDziś321
WczorajWczoraj664
Ten TydzieńTen Tydzień2968
Ten MiesiącTen Miesiąc8005
W SUMIEW SUMIE597740

REDAKCJA