Sylwia Grzeszczak w Wieliczce

sg7Już po raz kolejny podczas Dni Świętej Kingi na wielickiej scenie odbył się koncert jednej z czołowych gwiazd polskiej muzyki. Tym razem do Wieliczki zawitała niezwykle utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Sylwia Grzeszczak.

Na koncert przybyły rzesze fanów, którzy z niecierpliwością oczekiwali pojawienia się na scenie wokalistki. Warto było czekać, gdyż koncert był pełen pozytywnej energii i emanował rozmaitymi emocjami. Obdarzona niebywałym głosem artystka zaprezentowała swoje największe przeboje takie jak Karuzela, Sen o przyszłości, Małe Rzeczy, Pożyczony czy Księżniczka.

Add a comment

Czytaj więcej: Sylwia Grzeszczak w Wieliczce

Battle Beast w Krakowie

3d img 0837W piątek 05.04 nasza ekipa wybrała się na koncert Fińskiego zespołu heavy metalowego  Battle Beast. Przybyliśmy do klubu kwadrat około godziny przed startem support-u. Obaj myśleliśmy, że zagra jakiś typowy zespół który „poplumka” przez godzinę i zejdzie nie pozostawiając po sobie żadnych wspomnień. Myliliśmy się i to bardzo. Przed gwiazdą wieczoru zagrał „Arion”, który także jest z Finlandii. Dzięki całkiem fajnie zagranym kawałkom a także bardzo dobrej interakcji z widownią stworzyli oni niesamowitą atmosferę, doprowadzając obecnych do „metalowego” amoku.

Add a comment

Czytaj więcej: Battle Beast w Krakowie