Jak KTOŚ w Krakowie buduje ośrodek dla zwierząt.

4Jadąc na spotkanie informacyjne na temat budowy Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Krakowie, długo zastanawiałem się, kto wpadł na pomysł, aby to spotkanie odbyło się w Tyńcu.
Do Tyńca, który znajduje się na peryferiach Krakowa, dotarłem z pół godzinnym opóźnieniem. Wchodząc na salę, doznałem lekkiego szoku – aż tylu ludzi w Krakowie interesuje się tematyką leczenia dzikich zwierząt?

Add a comment

Czytaj więcej: Jak KTOŚ w Krakowie buduje ośrodek dla  zwierząt.

Jak porządkować swój ogród aby nie szkodzić przyrodzie.

1 motyl na mleczuNadeszła długo wyczekiwana wiosna. Zazieleniły się nasze ogrody a wkoło słychać śpiew ptaków. Niestety w Polsce dalej pokutuje moda na zamienianie ogrodów w piłkarskie murawy. Jeżeli nie chcemy szkodzić przyrodzie, powinniśmy radykalnie ograniczyć częstotliwość koszenia traw. Dodatkowo możemy pomóc naturze stosując się do prostych zasad.

Add a comment

Czytaj więcej: Jak porządkować swój ogród aby nie szkodzić...

Śmierć łabędzi w Świeciu

1 268763971 611209156760417 1060202719637450008 nBardzo przykrą historię przeżyła pani Karolina, która zainteresowała się losem dziwnie zachowującego się łabędzia z jeziora Duży Blankusz w Świeciu. Ptak sprawiał wrażenie chorego, pani Karolina postanowiła wezwać pomoc. Łabędzie w Polsce są pod ochroną prawną, niestety pomimo usilnych starań pani Karoliny –  okazało się, że wezwanie pomocy nie jest takie proste.

Add a comment

Czytaj więcej: Śmierć łabędzi w Świeciu

Odwiedziło nas

DziśDziś7
WczorajWczoraj884
Ten TydzieńTen Tydzień2290
Ten MiesiącTen Miesiąc7
W SUMIEW SUMIE670072

REDAKCJA