Polski Szlak Kebabowy (odc.2) – AMRIT ORIETAL FOOD – Warszawa

logo 465x320Po wielu latach nieobecności zawitałem do stolicy. Dekadę temu, gdy byłem tam częstym gościem (niewiele brakło a zostałbym słoikiem, bo starałem się o pracę), stołowałem się chińskiej knajpce, tuż obok miejsca gdzie rozpatrywano moje CV.
Tym razem wjazd był turystyczny a posilić się trzeba było. Przy wyborze miejsca konsumpcji zadecydowała odległość od hotelu. Wybór padł na AMRIT ORIENTAL FOOD .
Lokal ten oferuje kuchnię syryjską. Wnętrze utrzymane jest w klimatach bliskiego wschodu. Mimo sporej liczby miejsc, musieliśmy polować na wolny stolik. Było to pierwszą oznaką, że warto skosztować tego,  co kuchnia ma do zaoferowania. Wybrałem tradycyjnie  kebab na talerzu. Czy było warto? Odpowiedź poniżej.

Add a comment

Czytaj więcej: Polski Szlak Kebabowy (odc.2) – AMRIT ORIETAL...

Polski Szlak Kebabowy: AYDO – Chmielnik

3d IMG 8752Witamy w nowym cyklu reportaży, które będą ukazywać się na stronach 3D. Jako, że jesteśmy znani nie tylko z licznych podróży, ale również z zamiłowanie do kebabów, postanawiamy informować Was o tym, gdzie jeść warto, a których miejsc należy unikać. Chętnie też odwiedzimy miejsca polecane przez naszych czytelników. Wzorem przewodnika Michelina, będziemy przyznawać gwiazdki. Naszym „gwiazdorem” będzie red. Grochal, który ustalił wstępne kryteria. Oczywiście, jak wiadomo, życie jest pełne niespodzianek a my nie jesteśmy ludźmi, którzy uważają się za służbistów, oceny mogą w pewnych przypadkach „naciągane w górę lub w dół”. Jedliśmy już pewnie przynajmniej w 100 kebabowniach w Polsce, ale nie będziemy opisywać tego co było, bo jak każdy wie, mało który kebab potrafi utrzymać renomę przez wiele lat. Toteż pierwszym naszym lokalem w Przewodniku, będzie – AYDO Kebab z Chmielnika.
Add a comment

Czytaj więcej: Polski Szlak Kebabowy: AYDO – Chmielnik

Odwiedziło nas

DziśDziś479
WczorajWczoraj571
Ten TydzieńTen Tydzień2283
Ten MiesiącTen Miesiąc7265
W SUMIEW SUMIE1018103

REDAKCJA