Sylwia Grzeszczak w Wieliczce

sg7Już po raz kolejny podczas Dni Świętej Kingi na wielickiej scenie odbył się koncert jednej z czołowych gwiazd polskiej muzyki. Tym razem do Wieliczki zawitała niezwykle utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Sylwia Grzeszczak.

Na koncert przybyły rzesze fanów, którzy z niecierpliwością oczekiwali pojawienia się na scenie wokalistki. Warto było czekać, gdyż koncert był pełen pozytywnej energii i emanował rozmaitymi emocjami. Obdarzona niebywałym głosem artystka zaprezentowała swoje największe przeboje takie jak Karuzela, Sen o przyszłości, Małe Rzeczy, Pożyczony czy Księżniczka.

Pojawił się także utwór, który nagrała ponad dekadę temu z Liberem – Co z nami będzie, a także nagrany przed kilkoma laty  z zespołem Sound’n’Grace utwór Kiedy tylko spojrzę. Nie mogło również zabraknąć jednego z ostatnich przebojów Tamta dziewczyna. Wyczekujący tej piosenki fani, mogli usłyszeć utwór w czasie bisu. Jeśli można wymienić jakiś mankament koncertu to z pewnością była to mała słyszalność fortepianu, który przecież tak pięknie brzmi w utworach Sylwii Grzeszczak.

Po koncercie wokalistka zeszła do fanów, którzy z wielkim entuzjazmem prosili o autografy i wspólne zdjęcie z artystką. Wytrwali fani doczekali się spotkania ze swoją idolką.

sg1sg2sg3sg4sg5sg6

Pin It

Odwiedziło nas

DziśDziś375
WczorajWczoraj915
Ten TydzieńTen Tydzień2396
Ten MiesiącTen Miesiąc19151
W SUMIEW SUMIE1097272

REDAKCJA