Rozśpiewana Wieliczka

enej1W ramach tegorocznych obchodów Dni Św. Kingi w Wieliczce zaprezentował się jeden z najbardziej lubianych zespołów w Polsce. Mowa tutaj o zespole ENEJ, którego nazwa pochodzi od imienia głównego bohatera „Eneidy” Iwana Kotlarewskiego, natomiast muzyka, którą tworzą ma charakter rockowo-folkowy.

Na koncercie zgromadziła się tłumnie publiczność, która na pewno nie żałowała poświęconego czasu. Zespół nie zawiódł ani na moment. Radosne i żywe dźwięki przywitały zgromadzonych słuchaczy od pierwszej minuty. Gdy chociaż przez moment jest się na szczycie, to właśnie Tak smakuje życie. Choć gdy Niepewność igra pomiędzy przyjaźnią a miłością, nie można tracić nadziei na to, że Może będzie lepiej.

 

Zespół zagrał swoje największe przeboje i nad Wieliczką rozpostarły się Skrzydlate ręce. Z Lily i Rahelą planowaliśmy w jaki sposób Zbudujemy dom. W Hello Radio grano piosenki o miłości Symetryczno-Lirycznej i o szukaniu zagubionej duszy, gdy każdy z nas czuje się nieco Zagubiony. Noc chociaż zdawała się być długa, to nikt nie zasnął czekając na niebo. Każdemu spadł z serca Kamień z napisem LOVE, gdy okazało się, że on ze złota był jak cały koncert zespołu ENEJ.

Najbardziej urzekająca była gra świateł w czasie koncertu, która nadawała wszystkim zagranym utworom niecodziennego blasku i dodawała nowych emocji znanym już doskonale melodiom.

enej2enej3enej4enej5enej6enej7enej8enej9enej10

Pin It