PSR (odc. 18) Ten-GO Baba – Tęgoborze

IS IMG 2707Skuszeni oryginalną nazwą lokalu, postanawiamy spróbować serwowanej w nim kuchni.
Był to strzał w dziesiątkę. Lokal czysty, nowy, elegancki. Nasz niepokój wzbudziło jedynie to, że byliśmy w nim jedynymi klientami.

 

 

 

 

 

Widać trafiliśmy na taką porę, bo jakość serwowanych potraw, musi zadowolić każdego a ich cena nie odstrasza przed kolejną wizytą.

Nasz „żurkowy ekspert” zupę ocenił bardzo wysoko. Na drugie danie jedliśmy to samo. Danie, które dawniej było bardzo popularne a obecnie coraz trudniej znaleźć je w kartach menu. Rumsztyk wołowy w towarzystwie opiekanych ziemniaków i miksie sałat. Rumsztyk zrobiony rewelacyjnie. Dobrze posiekany kawał smacznej wołowiny, usmażony w odpowiedni sposób. Dodatki odpowiednio dobrane.
Obiad smakował nam do tego stopnia, że decydujemy się jeszcze na deser, który również zadowolił nasze podniebienia. Obsługa bardzo miła a kelnerka nie ma bynajmniej nic wspólnego z nazwą lokalu.

IS IMG 2708IS IMG 2710IS IMG 2712

Ponieważ lokal znajduje się na trasie, którą przejeżdżamy praktycznie co miesiąc a czasami nawet częściej, na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta w tym lokalu.

Zdecydowanie polecam!

Ten-GO Baba
Tęgoborze 355, 33-312 Tęgoborze
https://tengobaba.pl/

Polski Szlak Restauracyjny (PSR) – to cykl recenzji autorstwa naszych reporterów oceniających jakość potraw serwowanych w restauracjach do których zawitali podczas swoich reporterskich wyjazdów. Możecie tu znaleźć recenzje polskich jak i zagranicznych restauracji.

Pin It

Odwiedziło nas

DziśDziś13
WczorajWczoraj622
Ten TydzieńTen Tydzień3272
Ten MiesiącTen Miesiąc10575
W SUMIEW SUMIE553253

REDAKCJA