PSR (odc. 19) Gospoda Pod Lasem – Wolbrom

IS 107701409 278648769913995 3188509507368217862 nGospoda Pod Lasem, to lokal mieszczący się tuż obok stadionu piłkarskiego drużyny Przebój Wolbrom.
Uczciwie trzeba przyznać, że każdej piłkarskiej drużynie, należy życzyć, aby obok swojego boiska miała tak wspaniałą restaurację.

 

 

Z tego co oferuje miejscowa kuchnia skorzystaliśmy przy okazji meczu Przebój Wolbrom – Wieczysta Kraków. Spotkanie to cieszyło się sporym zainteresowaniem to też i ruch w gospodzie był bardzo duży. Udaje nam się jednak znaleźć wolny stolik. Sprawnie działająca kuchnia i dwie z gracją uwijające się kelnerki, sprawiły, że nie musieliśmy długo czekać na nasze zamówienie.
Wybór dań w karcie bardzo szeroki, my jednak decydujemy się na to samo.
Rolada schabowa Cordon Blue, frytki, zestaw surówek i cola.
Zacznę od końca czyli od napoju. Wreszcie lokal, który szanuje klientów i sprzedaje napoje w normalnych cenach. Za litrową colę płacimy 7zł.To jest coś na co zawsze zwracam uwagę, bo gdy widzę w menu napój 0,2l w cenie 5-7zł to czuję się jakby właściciel już na wejściu, bez pytania wyciągnął trochę gotówki z mojego portfela.
Frytki dobre, zestaw surówek – dokładnie to dwie surówki z modrej kapusty i burków, również bardo smaczne i bardzo dużej ilość. No i najważniejsza rzecz na talerzu, czyli rolada schabowa. Znakomita, nie była sucha,  bogata w środku.
Gospoda zasługuję na najwyższą ocenę.

Gospoda oferuje również noclegi w bardzo atrakcyjnej cenie.
Z pełną ofertą restauracji i hotelu, można zapoznać się na stronie internetowej Gospody

Gospoda Pod Lasem
ul. Leśna 2,
32-340 Wolbrom                                                                                                                                                                        http://gospoda.wolbrom.com/

Dariusz Grochal

tekst: Dariusz Grochal
foto: Marcin Strzyżewski

 

 

Pin It

Odwiedziło nas

DziśDziś622
WczorajWczoraj475
Ten TydzieńTen Tydzień3259
Ten MiesiącTen Miesiąc10562
W SUMIEW SUMIE553240

REDAKCJA