22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

targi miniaturka

W dniach 25-28 października, odbędą się 22 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

 

W tym roku na zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą 615 Wystawców z 20 krajów, 781 autorów oraz ponad 1 000 godzin programu towarzyszącego!

Organizatorzy Targów zadbali także o udogodnienia dla wszystkich wybierających się na imprezę.


Udogodnienia dla Zwiedzających

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie Targami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Zwiedzających, organizatorzy wprowadzili szereg dodatkowych udogodnień. Zwiększono przestrzeń, nie mnożąc liczby wystawców – wybudowana zostanie dodatkowa hala o powierzchni niemal 1 100 m2 bezpośrednio skomunikowana z EXPO Kraków. Powstanie w niej m.in. specjalna strefa relaksu oraz dodatkowa kawiarnia. Zmieniono też lokalizację stoisk wydawców,  cieszących się dużą popularnością. Zwiększono liczbę kawiarń i miejsc na spotkania z autorami. Po to, by Wydawcy właśnie w nich, a nie przy swoich stoiskach organizowali spotkania. Dodatkowo – oprócz parkingu pod centrum handlowym M1 – organizatorzy przygotowali drugi, mogący pomieścić niemal 300 samochodów pod siedzibą Telewizji Kraków. Zachęcają, aby właściciele aut planujący przyjazd na targi własnymi środkami transportu, zostawili je właśnie na wspomnianych parkingach i przesiedli się do busów. Co więcej, na wszystkich miłośników literatury, wybierających się na targi rowerem organizatorzy przygotowali specjalny parking dla jednośladów!

Organizatorzy rozważają również ewentualność limitowania wejść na targi, szczególnie w sobotę w godzinach popołudniowych. Zachęcają jednocześnie do odwiedzenia targów w czwartek lub piątek. Ci, którzy jednak na Targi wolą wybrać się w weekend, muszą liczyć się z nieco większymi kolejkami do kas lub stoisk.targi plakat 800

Pin It