Bandyckie zastraszanie aktywistki ratującej ludzkie życie!

Screenshot 2023 08 24 at 00 04 15 Ataki na aktywistkę Podlaskiego Ochotniczego Pogotowia HumanitarnegoPrzebite opony, naklejki z ksenofobicznymi hasłami, zniszczone auto - ktoś od kilku tygodni zastrasza naszą przyjaciółkę Karolinę Mazurek z POPH - Podlaskiego Ochotniczego Pogotowia Humanitarnego. I to nie przy samej granicy, a w Ostrowie Wielkopolskim - relacjonue Piotr Czaban

 

 

 

O atakach na Karolinę Mazurek poinformował w swoich mediach społecznościowych – Piotr Czaban.
Karolina Mazurek działa w Podlaskim Ochotniczym Pogotowiu Humanitarnym, które zajmuje się ratowaniem życia migrantów na polsko-białoruskim pograniczu.

Migranci nie mogą liczyć na pomoc z strony Straży Granicznej, która nadal łamie polskie prawo, stosujące nielegalne łapanki i wywózki. Aktywiści z POPH ratują nie tylko ludzkie życie, ale też honor polskiego państwa. Sprawa ataków na Karolinę Mazurek została zgłoszona na Policję.

Podlaskie Ochotnicze Pogotowie Humanitarne można wspierać za pomocą przekazów pieniężnych poprzez portal Zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/x9egpx

Zachęcamy do śledzenia materiałów autorstwa redaktora Piotra Czabana, który jako jeden z nielicznych polskich dziennikarz, na bieżąco w sposób rzetelny relacjonuje to co dzieje się na polsko-białoruskim pograniczu.

https://www.youtube.com/@Czabanrobiraban

 


Fot. Patronite/Piotr Czaban

Dariusz Grochal

Pin It

Odwiedziło nas

DziśDziś367
WczorajWczoraj915
Ten TydzieńTen Tydzień2388
Ten MiesiącTen Miesiąc19143
W SUMIEW SUMIE1097264

REDAKCJA