Odyseja literacko kosmiczna - konkurs

screenshooter imageconverter6087d8512a01c1W oczekiwaniu na tegoroczne Targi Książki w Krakowie, organizatorzy targów przygotowali konkurs dla wszystkich miłośników literatury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Targi Książki w Krakowie:

Aby umilić czas oczekiwania i wprowadzić Was w świat tegorocznej edycji, przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Odyseja literacko kosmiczna to projekt, który zawiera 24 pytania na każdy z 24 tygodni pozostałych do 24.MTKwK®. W każdy wtorek od 27.04 – 5.10.2021 r. na profilu Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® będą pojawiać się intrygujące literacko zagadnienia, a wraz z nimi – pytania. Odpowiedzi poprowadzą nie tylko do nagród (książkowych, oczywiście), lecz także do innych wymiarów – literatury, Targów, a nawet nas samych.

Będzie to podróż niefizyczna, choć nie zabraknie w niej dynamicznych zwrotów akcji. Kroki będziemy stawiać w przestrzeni naszej wyobraźni, bez ograniczeń prędkości i znaków granicznych. Spakujcie w walizkę odwagę i kreatywność – kierunek wskażą Wam Wasze umysły!

Książkowe trofea do zdobycia to m.in. dzieła Stanisława Lema wydane przez Wydawnictwo Literackie.

Regulamin konkursu                                                                                                                                                                            https://ksiazka.krakow.pl/public/files/pobranie/2021/Regulamin-Konkursu-Odyseja-literacko-kosmiczna.pdf

MTKwK konkurs aktualnosci935x300

 

Źródło: https://www.ksiazka.krakow.pl/pl/aktualnosci/odyseja-literacko-kosmiczna-konkurs.html?utm_source=Freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=Konkurs_LEM                                                                                                                                                                                         Fot. ksiazka.krakow.pl

Pin It

Odwiedziło nas

DziśDziś471
WczorajWczoraj571
Ten TydzieńTen Tydzień2275
Ten MiesiącTen Miesiąc7257
W SUMIEW SUMIE1018095

REDAKCJA