Solidarność przez muzykę: Koncert charytatywny Rhythm for Refugees

granicaDla większości ludzi muzyka jest częścią ich życia, ale dla mnie muzyka jest życiem” – Asif, azylant mieszkający w Morii na Lesbos w Grecji.

Asif i wielu innych uchodźców i azylantów, którzy obecnie czekają na granicach Polski i Białorusi, żyje w nieludzkich warunkach, bez bezpieczeństwa, mieszkania, ciepłej odzieży i obuwia, jedzenia, wody, opieki medycznej (fizycznej i psychologicznej) i pomocy. Jako organizacja humanitarna, której celem jest humanizowanie uchodźców poprzez wiedzę i działanie, my w Rethinking Refugees chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc i zaprosić wszystkich do przyłączenia się!

 

Na rozpoczęcie 2022 roku w duchu solidarności, Rethinking Refugees i klub Strefa przynoszą prawdziwą muzyczną ucztę w postaci koncertu charytatywnego IV Rhythm for Refugees. Po raz pierwszy od czterech lat tegoroczny koncert odbędzie się w dwóch różnych miastach świata – Krakowie (Polska) i Chennai (Indie).

Jeśli nadal nie zdecydowałeś, jak spędzić ten weekend, zarezerwuj go na sobotę 8 stycznia o 19:30. Przyjdź do Strefy (ul. św. Tomasza 31, Kraków) i posłuchaj eklektycznych rytmów inspirowanych muzyką z całego świata.

Daj się porwać wyjątkowej orientalnej mieszance electro i groove Urszuli Stosio, ciesz się ciekawym dialogiem Balkan Artz pomiędzy tradycyjnymi instrumentami bałkańskimi a rock'n'rollem, daj się zaskoczyć talentowi Paşa Çelik & Piotrek Moczurod Duo, marzyć wraz z Piotrem Hortmanowiczem z gitary Teresy Mirgi i czarujące bity Tiago i Rodrigo, niech kapryśny styl muzyczny Junior Arto wywoła uśmiech na twarzy i zatańczy w rytm melancholijnego, inspirowanego folk rockiem It's July Already.

Pytasz, skąd wzięła się solidarność? Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów na koncerty zostaną przekazane trzem rodzinom uchodźców w niepewnych sytuacjach i represjonowanych przez system azylowy.

Aby czas zimowy był jak najłatwiejszy dla tych rodzin, potrzebujemy pieniędze, aby zapewnić im mieszkanie, odzież, pomoc medyczną, psychologiczną, żywność i napoje.

Bilety będą dostępne w Strefie oraz w Internecie za minimum 35 pln. Oczywiście zawsze możesz przekazać więcej, jeśli chcesz. Pospiesz się, ponieważ liczba biletów jest ograniczona!

Jeśli nie możesz przyjść tego osobiście, nie martw się! Będziemy również transmitować wydarzenie na żywo, aby każdy mógł zabezpieczyć swój bilet online i obejrzeć wspaniały koncert w szczytnym celu! Buy the tickets here: https://fienta.com/rhythm-for-refugees-2022-pl

Do zobaczenia na koncercie!

________________________________________

Koncert zorganizowany zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19. Liczba biletów jest ograniczona. Wejście tylko dla osób w pełni zaszczepionych.

Regulamin: www.rozstaje.pl/regulamin

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt: 

Tetiana Demydko : +48880676491

 Sindhuja Sankaran Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pin It

Odwiedziło nas

DziśDziś24
WczorajWczoraj1099
Ten TydzieńTen Tydzień2995
Ten MiesiącTen Miesiąc3572
W SUMIEW SUMIE636528

REDAKCJA